Žij každý den svého života,jako by byl první a jako by byl poslední.

Upíři

10. srpna 2007 v 20:44 | Kaky :-* |  fakta or fikce? :-O
Upír

Upírův vzhled může být klamný. Způsob jak vypadají ve slunečním světle není stejný s tím jak by vypadali v tmavé místnosti.
Kvůli jejich přeměně, upíři jsou technicky už ne lidé. Ačkoli se na první pohled zdají být lidé, mají několik znatelných rozdílů:
* barva očí - červená, zlatá, nebo černá
* barva kůže - velice světlá, téměř průsvitná
* tmavé kruhy pod očima
* abnormální krása - ostrou kostní strukturu, rovný nos a jemné obličejové rysy
V přímém slunečním světle, upíří pokožka jiskří hodně jako žulový pult v něčí kuchyni. Vydává oslnivý třpyt, hodně jako diamanty dokonce krásnější ve srovnáním na slunci jak ono vzhledy v mdle osvětlené místnosti světlem ze škvíry.
Povaha upíra, jakkoli, je lákavý je to snadná kořist. Tak se zdá jedině přirozené, že by upíři měli být schopní vmísit se pro do společnosti s klidem. Ačkoli upíří psychické vlastnosti jsou pozoruhodné, jsou často jen mylně považovaní za abnormálně krásné lidi. Někdo by to mohl přisuzovat k hollywoodským efektům normálním pro společnost: lidé jsou používaní k vidění modelů s dokonalou postavou a falešnými částmi těl v časopisech a v TV, tak jim upír jednoduše připadá vhodný pro tuto samo-vzhled-zničující skupinu nečestně nádherných lidských bytostí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martula martula | Web | 10. srpna 2007 v 21:46 | Reagovat

To je krasavec..=D...máš to super!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama